شرکت کامپیوتر فلورا سیستم گیل

دانستن قدرت است، بیشتر بدانیم!

آموزش برنامه نویسی در سطوح مقدماتی – متوسطه – پیشرفته

شرکت کامپیوتر فلوار سیستم گیل با کادری مجرب و تجهیزات به روز، افتخار دارد آموزش دوره های تخصصی برنامه نویسی را برای سنین نوجوانان و جوانان علاقه مند به دوره های برنامه نویسی و نرم افزارهای تخصصی در این رشته را در این شرکت برگزار کند. یکی از تجربه های مهم مجموعه برنامه نویسی این شرکت ارائه نرم افزار های مهم و کاربردی در بخش روانشناسی، حسابداری، امنیتی و بایگانی ادارات و موسسات می باشد. ما آماده ایم برای ارائه پیشرفته ترین نرم افزارهای روز دنیا و ارائه آموزش های تخصصی برای بالا بردن سطح کیفی آموزش و طرح اشتغال زایی جوانان.

 با یادگیری آموزشهای برنامه نویسی در آموزشگاه فلورا خود را بین بهترینها قرار دهید…

آموزش دوره های برنامه نویسی آموزشگاه فلورا شامل دوره های MCTS تحت لیسانس مایکروسافت و دوره های CIW تحت لیسانس سان ماکرو سیستم می باشد.

picmcts آموزشگاه فلورا همچنین با ارائه دورس آموزشی که در هنرستان ها و دانشگاه ها تدریس می شوند، برای تقویت و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان طرح جدیدی را برای علاقه مندان به دانش کامپیوتر آماده و برنامه ریزی کرده است. شما می توانید هم اکنون با ثبت نام در دوره های برنامه نویسی کامپیوتر برای تقویت و شرکت در آزمون کنکور در مقاطع مختلف شرکت کنید.

آموزش های برنامه نویسی این شرکت شامل:

++ C , C و # C و VB.NET و ASP.NET و SQL SERVER و PHP و HTML و CSS و AJAX و My SQL و XHTML و SILVERLIGHT و …

آموزش نرم افزارهای برنامه نویسی:

DreamWeaver و Microsoft Visual Studio و Expression Studio Blend و Web Martrix و …